VÝHĽADY

 

Ak na Slovensku vystúpite na ktorýkoľvek kopec, uvidíte more kopcov a za nimi more ďalších kopcov medzi, ktorými sú roztrúsené malebné dedinky, mestečká, hrady na ďalších kopcoch a ďalšie kopce s rozhľadňami na ďalších kopcoch. Pri hornatej krajine akou Slovensko je máte takmer nekonečné možnosti na nádherné výhľady s množstva kopcov, ktorými je táto krajina posiata. Stačí sa len troška premôcť a vystúpiť na ten najbližší k vám.

 

NA MAPE

 

Tie najzaujímavejšie

Rysy

Kriváň

Veľký Choč

Krakova Hoľa

SEARCH

MAP

VIEWPOINTS

Doliny a údolia v minulosti Slovensko nespájali, ale skôr rozdeľovali. Jeden región hovoril iným dialektom, používal iné stavebné prvky a oslavoval iným spôsobom ako druhý región. Tieto odlišnosti sú patrné dodnes. Výsledkom však je aj v európskom meradle unikátne množstvo folklórnych tradícíí, odevov a architektonických prvkov, ktoré zosobňujú a predstavujú ten-ktorý región Slovenska.

A na dokonalé spoznanie tohto veľkého kultúrneho dedičstva a múdrosti predkov neexistuje nič lepšie ako vydať sa do miest, kde priamo vznikal. Do skanzenov..

 
 

Check the top four

Rysy

Kriváň

Choč

Krakova Hoľa

SEARCH

MAP

VIEWPOINTS

Doliny a údolia v minulosti Slovensko nespájali, ale skôr rozdeľovali. Jeden región hovoril iným dialektom, používal iné stavebné prvky a oslavoval iným spôsobom ako druhý región. Tieto odlišnosti sú patrné dodnes.

 
 

The Top four

Rysy

Kriváň

Choč

Krakova Hoľa

SEARCH

MAP